5 Different Early Date Buffalo Nickels: 1913-1916-S - US Auction Online
5 Different Early Date Buffalo Nickels: 1913-1916-S
Current Bid:
LOG IN TO BID
Bid Increment:
Bidding complete
Lot Num:
Starting Bid:
Completed
Start Time:
End Time:
Group of 5 early Buffalo Nickels, all different dates in varied circulated conditions. Includes one each of: 1913 Type 1 in Fine, 1913 Type 2 in Fine, 1915 in VG/F, 1916 in F, and 1916-S in VG+.